Hakkımızda

HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ

Tuhan Mimarlık, hayallerinizi profesyonel tasarım ekibi tarafından markanıza ve firma kurumsalınıza uygun en iyi şekilde tasarlayan ve A'dan Z'ye tüm aşamalarda kendi atölyelerinde üreten çözüm ortağınızdır. Fuar stantları, sergi stantları, kongreler, sergiler, uluslararası organizasyonlar, ulusal katılım stantları, mağazalar, showroomlar ve mobilya imalatları ile yaptığı diğer faaliyetlerde sizlere farklı çözümler sunmaktadır.

Bu hizmetleri, uzman kadrosu ve tüm dünyada güvenilir lojistik ağı ile her aşamada büyük bir titizlikle, bir Avrupa merkeziyle yürütmektedir. Kalite anlayışımızdan ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı ileriye taşımak tek hedefimizdir.


NASIL YAPIYORUZ

FİKİR

Tasarım ekibi alınan brief doğrultusunda iş ortağımızın talep ve ihtiyaçlarına yanıt verecek nitelikte tasarımlar yapmak için araştırma sürecini başlatır. Uluslararası fuarlar, sergiler ve güncel tasarım trendleri takip edilerek yurtiçi - yurtdışı pazar ve marka araştırmaları yapılır. Marka kimliğine ve ihtiyaca en uygun yaratıcı ve özgün konseptlerin oluşturulacağı tasarım süreci başlamış olur.

TASARIM

Tasarım, bir şeyi zihinde hayal etme, biçimlendirme ve gerçeğe dönüştürme sanatıdır. Çizgiler, yön, doku, oran-orantı ve renklerden oluşan görsel değerlerdir. Tasarım bir yandan problemi tanımlar, bilgi toplar, buluşlar yapar ve diğer yandan da ürettiği çözümleri uygulayarak ideal olanı yaratmak için somut sonuçlar ortaya koyar.

ÜRETİM

Kusursuz bir üretim için, en son teknolojiyi ve yetkin personellerini A’dan Z’ye üretimin tüm aşamalarında kullanır. Kalite standartlarını iş yaptığı tüm ülkelerde aynı ve en üst seviyede tutarak, tüm üretim ve imalat aşamalarını kendi bünyesindeki atölyelerinde çözümlemektedir.

Geniş ve güçlü üretim ağı, kalite ve başarının temelidir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN